اوتمیل یک شبه

طرز تهیه اوتمیل یک شبه

آماده سازی 5 دقیقه

مواد لازم:

  • نصف فنجان جو دوسر
  • نصف فنجان شیر گیاهی (شیر بادام، شیر نارگیل و شیر سویا )
  • نصف قاشق چایخوری شیره درخت افرا
  • نمک
دستور تهیه:

در یک ظرف کوچک، جو دو سر، شیر بادام یا نارگیل، شربت افرا و نمک را با هم مخلوط کنید هم بزنید و بگذارید از شب تا صبح بماند.
صبح، مواد را در یک کاسه بریزید، در صورت تمایل، شیر بادام یا نارگیل را بیشتر اضافه کنید تا قوام بیاید. و آن را با مواد دلخواه خود نوش جان کنید.

اگر عاشق خوردن بلغور جو دوسر صبح هستید اما وقت ندارید غذا بپزید، اوتمیل یک شبه، صبحانه عالی است دستور پایه من شامل جو دوسر کامل است که یک شبه با شیر بادام آغشته شده است که باعث هضم آسان آن می‌شود.

این صبحانه ای آسان، بدون چربی، محصولات لبنی و سالم است اگر شما هم تمایل به امتحان چیزهای جدید دارید در اینجا 3 دستورالعمل جو دوسر یک شبه آورده شده است که امیدوارم صبحانه شما را رنگین‌تر کند!

اوتمیل شکلاتی با کره بادام زمینی

اوتمیل شکلاتی

اگر می‌خواهید بچه ها (یا همسر) خود را به خوردن جو دو سر ترغیب کنید، این یکی برای شما مناسب است 😊

یک شب قبل از آن 1/4 قاشق چایخوری عصاره وانیل را به دستور پایه اضافه کنید و صبح آن را با کره بادام زمینی ، چیپس شکلات و بادام خرد شده بریزید.

اوتمیل کنجد ارده‌ای

اوتمیل کنجد ارده‌ای

روی این کاسه یک پیمانه بزرگ ارده، انار دون شده، زردآلو خشک شده، دانه کنجد و پسته خرد شده قرار دهید. برای شیرین شدن آن ، یک قطره نم نم شربت افرا یا شیره انگور به آن اضافه کنید اوتمیل یک شبه کنجد ارده‌ای شما آماده است.

اوتمیل زردچوبه نارگیلی

اوتمیل زردچوبه نارگیلی

یک صبحانه جدید که پر از ادویه جات ضد التهاب است!
دستورالعمل اوتمیل یک شبه را با شیر نارگیل تهیه کنید و در یک آن 1/8  قاشق چای خوری زردچوبه و 1/4 قاشق چای خوری دارچین بریزید. و آن را با انبه، توت خشک، دانه کنف و پودر نارگیل بریزید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟